Skip to main content

Raporty

Raporty są idealnym sposobem gromadzenia danych i uzyskiwania informacji o statusie środowiska. Raporty wspierają podejmowanie decyzji w zarządzaniu aktywami dla takich aktywności, jak śledzenie kontroli i optymalizacja wydatków. Funkcje dostępne w kategorii Raporty umożliwiają gromadzenie danych w standaryzowanych widokach, ich personalizowanie, zapisywanie w systemie, pobieranie na urządzenie, udostępnianie innym użytkownikom i planowanie śledzenia danych w czasie. Widoki dostępne w tej kategorii to:

  • Wszystkie raporty – lista wszystkich standardowych i definiowanych przez użytkownika raportów.

  • Pliki raportów – lista raportów utworzonych za pomocą funkcji zapisywania systemu.

  • Zaplanowane raporty – lista raportów utworzonych za pomocą funkcji harmonogramu.

System zostaje dostarczony z przydatnymi, wstępnie skonfigurowanymi raportami, które odpowiadają typowymi zadaniom, takim jak Podsumowanie zgodności, Koszt nieużywanych aplikacji według komputera czy Komputery bez zainstalowanego oprogramowania antywirusowego.

Uprawnienia dostępu zalogowanych użytkowników i licencje na produkty Snow decydują o tym, jakie raporty użytkownik może wyświetlić. Uprawnienia dostępu i zarządzanie rolami, patrz Podręcznik użytkownika Centrum zarządzania i konfiguracji Snow. Aby uzyskać informacje o licencjach, patrz zakup produktu Snow.